Latvijas baskāju draudzības skrējiens 2013

Klāt maijs un līdz ar to arī krietni siltāks laiciņš, kuru, protams, jāsteidz izmantot baspēdošanas uzsākšanai, ja tā šogad vēl nav pagūta. Tā kā esam saskārušies ar visai lielu interesi no skrējējiem, kas vēlas uzsākt skriet basām kājām, bet īsti nezin, ko un kā darīt, nolēmām turpināt pērn iesākto tradīciju un šogad māmiņdienas nedēļas nogalē sarīkot nu jau otro Latvijas baskāju draudzības skrējienu.

Skrējienā aicināti piedalīties visi interesenti neatkarīgi no bezapavu skriešanas pieredzes. Iesācēji tiks iedrošināti varbūt pirmo reizi izmēģināt skriešanu basām kājām, bet pieredzējušākiem skrējējiem varbūt atradīsies arī pa kādam derīgam padomam no personīgās baspēdošanas pieredzes. Sāksim ar nelielu instrukciju un turpināsim ar īsu paskrējienu pa dažāda seguma apkārtni. Distances garums nav noteikts, bet, ņemot vērā, ka starp dalībniekiem varētu būt pilnīgi baspēdošanas iesācēji, tā būs ļoti īsa – varbūt ap kilometru vai tamlīdzīgi.

Pulcēšanās laiks: Sestdien, 11.05.2013., plkst. 10:45 – 11:00.

Pulcēšanās vieta: Juglas ielā 20, laukumā pie ieejas Bērnu Klīniskajā Universitātes slimnīcā, iepretim gājēju pārejai pie sabiedriskā transporta pieturas “Bērnu slimnīca”, tieši ielas malā (skatīt Google kartē).

Kontakttālrunis: 26429408 (Alīna).

Nekautrējieties padalīties ar šo informāciju arī tālāk – jo vairāk mēs būsim, jo jautrāks pasākums! 🙂

P.S. Pasākums ir bez maksas un bez iepriekšējas pieteikšanās!

Latvijas Baskāju skriešanas biedrība

Pulcējam dabīgās skriešanas piekritējus visā Latvijā

You may also like...

2 Responses

  1. gudraskudra says:

    Kā tad gāja šajā skrējienā? Žēl, ka es netiku. Šādus pasākumus vajadzētu biežāk un arī reģionos!

    • OreMan says:

      Labi gāja, ceru tuvākajā laikā ievietot bildes un varbūt nelielu aprakstu. Reģionos jau tie jārīko mūsu reģionu pārstāvjiem, tas gan 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *