Otrais Latvijas Baskāju draudzības skrējiens noslēdzies

Kā jau ziņots iepriekš, pērnajā sestdienā, 11. maijā, bija paredzēts notikt otrajam Latvijas Baskāju draudzības skrējienam. Tradīciju šādu pasākumu rīkot aizsākām pirms gada, tātad nu jau ar pilnu atbildību drīkstam to saukt par ikgadēju pasākumu 🙂

Šoreiz Māmiņdienas nedēļas nogalē skrējiens pulcēja septiņus baspēdot kārotājus – tieši tikpat, cik pirms gada. Bija pulcējušies gan daži ikgadējie biedri, gan tika redzētas arī jaunas sejas. Pasākums tika atklāts ar mūsu biedrības dibinātāju uzrunām, kurās nedaudz tika pastāstīts par galvenajām lietām, kas jāņem vērā, uzsākot un veiksmīgi turpinot baspēdošanu, pamatā uzmanību veltot tieši skriešanai basām kājām.

Tipinām pa smuku asfaltu

Tipinām pa smuku asfaltu

Pēc uzrunas visi sanākušie devās nelielā paskrējienā pa jaunuzlietu gludu asfaltu, kā to paredz basās skriešanas uzsākšanas noteikumi.

Griežamies nost no asfalta mežā

Griežamies nost no asfalta mežā

Lai palutinātu savas pēdiņas, pacienājot tās ar dažādiem segumiem, izmetām arī nelielu līkumu pa meža taku, izbaudot gan zāles un skuju, gan arī uzartu smilšu burvību.

Uzartā meža taka

Uzartā meža taka

Pasākums sava nelielā rakstura dēļ izvērtās dikti jauks, bet tas nenozīmē, ka nākamajos pasākumos labprāt negaidīsim vairāk interesentu 🙂 Beigās pēc paskriešanas tika izteikti viedokļi, ka šādus pasākumus derētu rīkot biežāk kā tikai reizi gadā, varbūt reizi pāris mēnešos. To noteikti varam darīt, ja būs interesenti ko tādu apmeklēt. Komentāru sadaļā gaidām ieteikumus, kāda rakstura pasākumos jūs būtu ieinteresēti piedalīties – vai tikai skriešana (cik daudz?), vai arī kādas instrukcijas pirms tam (kāda veida?), varbūt vēl kaut kas piebilstams..

Gandrīz visi..

Gandrīz visi..

Tiekamies atkal citreiz un neaizmirstam – skrienam pa baso arī individuāli!

Latvijas Baskāju skriešanas biedrība

Pulcējam dabīgās skriešanas piekritējus visā Latvijā

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *