Ieskrien saulgriežos Vecrīgā

Latvijas Baskāju skriešanas biedrība ir saņēmusi personīgu uzaicinājumu piedalīties skrējienā Vecrīgā, gaidot vasaras saulgriežus. Skrējienu organizē biedrība `Positive Energy`, un informācija par skrējienu pieejama šīs biedrības mājas lapā.

Skrējiena organizatoriem arī pašiem liekas saistoša skriešana pa baso, un viņi izteikuši mums piedāvājumu – ja reģistrēsimies kā komanda vismaz 10 cilvēku sastāvā, mums tiks piešķirta atlaide dalības maksai (kas jau tāpat ir pietiekami zema – 3 lati; maksa ar atlaidi – Ls 2.50). Skrējienam mūsu komandā drīkst pieteikties gan mūsu biedrības biedri, gan arī citi entuziasti, kam skriešana bez apaviem vai minimālajos apavos liekas interesanta lieta.

Skrējienā var izvēlēties vienu no trim distancēm – ~4, ~8 vai ~12 km. Skrējiena starts tiks dots 15. jūnijā, plkst. 13:00 Rīgā, Doma laukumā (jāpulcējas nedaudz ātrāk, lai pagūtu saņemt čipu).

Visus interesentus, kas vēlētos skriet mūsu komandas sastāvā, laipni gaidām pieteikties tepat komentāros vai uz e-pastu līdz jūnija sākumam. Pretendentiem netiek izvirzītas nekādas prasības uz rezultātu, jo šis ir tāds kā skrējiens pašu priekam 🙂

Visi ienākumi no skrējiena tiks novirzīti bērnu namiem un pansionātiem, tāpēc neesam kūtri un piesakāmies aktīvi!

P.S. Apavu [ne]esamība komandas dalībniekiem netiks kontrolēta.. 😉

P.P.S. Jā, augstāk redzamajā plakātā teikts, ka vēlams esot skriet ar Jāņu vainagu galvā.. 🙂

Latvijas Baskāju skriešanas biedrība

Pulcējam dabīgās skriešanas piekritējus visā Latvijā

You may also like...

9 Responses

 1. Es esmu ar mieru skriet 🙂 Cik lielu distanci komanda grib pieveikt?

 2. minikin says:

  Super! 🙂 Labprāt piedalīšos! Šobrīd gan sliecos uz 4 km, bet priecāšos pēc finiša pabildēt pārējos, kas skries vairāk 🙂
  Tiekamies!

 3. Es, labprāt, basām kājām pa Rīgas centru paskrietu. 🙂 Piesakos.

 4. Vēl viens pozitīvs pasākums man ies secen..

 5. Kristiāna says:

  Forši, varētu pamēģināt paskriet minimālajos apavos sacensību režīmā 🙂 Piesakos komandā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *