Baso pēdu taka Jēkabpilī

Nu jau visi laikam dzirdējuši par pirms gada atklāto Latvijā pirmo oficiālo baskāju taku Smārdes pagastā. Tā kā tā strauji guvusi popularitāti, tad baspēdošanas entuziasti sākuši rosīties arī citviet Latvijā. Nu varam ar prieku informēt savus lasītājus par vēl kādas līdzīga veida takas atklāšanu!

7. jūnijā Jēkabpils Mežaparkā notika Meža dienām veltīts pasākums, kura laikā  prezentēja aktīvu dzīvesveidu veicinošo spēli „Meža domino”. Tā ir no koka izgatavota lielformāta domino spēle, kuru iespējams spēlēt Mežaparka teritorijā jebkurā gadalaikā. Atklāšanā pasākuma dalībnieki tika iepazīstināti ar šovasar Jēkabpils Mežaparkā izveidoto Pēdu taku. Takas garums ir 130 metri un tā klāta ar čiekuriem, sīkšķembām, kā arī akmeņiem. Taka paredzēta pastaigai ar basām kājām, lai stiprinātu organismu, uzlabotu spēju koncentrēties, atjaunotu emocionālo līdzsvaru un kliedētu spriedzi. Pēdu taka un spēle „Meža domino” ir papildinājums jēkabpiliešu un viesu atpūtas iespējām Mežaparka teritorijā, tādēļ aicinām ikvienu izmēģināt to!

Baso pēdu taka Jēkabpilī

Baso pēdu taka Jēkabpilī

P.S. Vai pamanījāt, ka baskāju takas Latvijā tiek atvērtas tieši jūnija septītajos datumos? Sagadīšanās vai šim datumam jākļūst par kaut ko oficiālāku? 🙂

Latvijas Baskāju skriešanas biedrība

Pulcējam dabīgās skriešanas piekritējus visā Latvijā

You may also like...

2 Responses

  1. Pavel says:

    Dzirdēju, ka atvēra arī baskāju taku Tukuma pusē, pie Valguma ezera.
    http://valgumapasaule.lv/jaunumi/baskaju-taka-rulle/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *