Ultramaratons kartē

1. Baltijas baso pēdu ultramaratonam pieejama karte ar tājā atzīmētiem svarīgākajiem punktiem. Aicinām apskatīt karti (skatīt zemāk) un iepazīties ar 1. Baltijas baso pēdu ultramaratona maršrutu.

Garākajai 53 km distancei starts būs Mazirbē pie jūras, tieši izejot pa centrālo ielu līdz jūrai. Stundu pirms starta dalībniekiem būs iespēja reģistrēties ultramaratonam, saņemt numurus, iedzert tēju un sagatavoties skrējienam Lībiešu namā. Šeit arī būs iespēja apmeklēt tualetes. Automašīnas būs iespējams novietot pie Lībiešu nama vai tuvumā esošā veikala. Ja vēlaties automašīnu atstāt Rojā, varat uz startu doties ar sabiedrisko autobusu, kas no Rojas atiet 10:10 un Mazirbē pienāk 11:10.

Pirmā dzirdināšanas vieta plānota pie Vaides, vietai var ērti piekļūt arī līdzjutēji un atbalstītāji. Atgādinām, ka garākās distances skrējēji aicināti atstāt organizatoriem sev nepieciešamās uzkodas vai dzērienus, tos nogādāsim uz Jūsu izvēlēto dzirdināšanas vietu.

Kolkā starts 32 km distancei būs tieši pašā ragā; ja pavisam precīzi – tajā raga pusē, kas ir pie atklātās jūras. Reģistrāciju varēsiet veikt un numuru saņemt no plkst. 13:00 līdz 13:50 starta vietā.

Šeit būs arī dzirdināšana garākās distances skrējējiem. Dalībniekiem iesakām atstāt automašīnas bezmaksas autostāvvietā. Braucot pa šoseju no Rīgas puses, aiz Kolkas ir aplis un šeit ir norāde uz stāvvietu. No šīs stāvvietas gar skatu torni dodieties uz jūru, līdz startam no šīs vietas ir pārsimts metri.

Dalībnieki, gatavojoties startam, varēs apmeklēt tualetes maksas autostāvvietā, kas atrodas mazliet tuvāk starta vietai.

32 km skrējējiem, iespējams, izdevīgāk transporta loģistiku plānot tā, ka uz startu dodaties ar auto un pēc finiša šoferis aizbrauc automašīnai pakaļ ar autobusu no Rojas plkst. 20:10. Ja būs nepieciešams, varat organizatoriem atstāt automašīnas atslēgas.

Nākamā dzirdināšanas vieta būs aiz Melnsila, uzreiz aiz Melnsila upītes.

Starts 11 km skrējējiem būs Ģipkas pludmalē. Reģistrācija un numuru saņemšana no 16:00 līdz 16:50. Šeit uz stāvvietu no šosejas sekojiet norādei uz Ģipkas pludmali. Ja dosieties ar autobusu, tad rēķinieties, ka no autobusa pieturas līdz starta vietai jāiet 1,2 km. Autobuss no Rojas 15:55, Ģipkas pieturā 16:11.

Rojā finišs visām distancēm uzreiz aiz Rojas upes un aiz viesnīcas Roja. Turpat lielas stāvvietas. Pēc finiša būs iespēja doties uz dušu, bet par to vēl informācija sekos, kad zināsim precīzāku dalībnieku skaitu. Pēc finiša visus dalībniekus gaidīs silta zupa.

Un šeit pati karte ar starta un dzirdināšanas vietām. Lai lasītu piezīmes, klikšķiniet uz rimbulīšiem: skatīt karti!

Tiekamies septembra beigās Kurzemē!

Latvijas Baskāju skriešanas biedrība

Pulcējam dabīgās skriešanas piekritējus visā Latvijā

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *