Basais pludmales koptreniņš VI

Pieci koptreniņi Mangaļsalas pludmalē jau aizvadīti, un pagaidām bijis tā, ka katru reizi esam sagaidījuši tajos parādāmies kādu jaunu seju. Interesanti, cik ilgi tā vēl turpināsim? Cerams, ka līdz pat pašam galvenajam notikumam – 1. Baltijas baso pēdu ultramaratonam. Starp citu, ja vēl neesam tam piereģistrējušies, neaizmirstam to izdarīt laicīgi – vēl tikai līdz šīs nedēļas beigām to iespējams izdarīt par samazinātu maksu (informācija par reģistrēšanos atrodama nolikumā). Septembri tātad uzsāksim ar jau sesto treniņu, par kuru informācija lasāma zemāk.

Gribi piedalīties 1. Baltijas baso pēdu ultramaratonā, bet nevari saņemties sākt trenēties skriešanā basām pēdām pa pludmales smiltīm? Varbūt negribi skriet nekādu ultru, bet tikai paskraidīt gar pludmali? Tad esi laipni aicināts pievienoties mums nelielā šāda veida skrējienā gar jūru Mangaļsalā šā gada 5. septembrī, plkst. 19:00. Plānojam paskriet 6-10 km, atkarībā no iesaistīto cilvēku vēlmēm un spējām (var, protams, arī skriet mazāk). Varēsim arī pārrunāt galvenos baskāju skriešanas pamatprincipus, ja būs tāda vēlme.

Aptuvenā pulcēšanās vieta (plkst. 19:00) atzīmēta kartē. Auto vislabāk var atstāt Mangaļsalas ielas galā (tajā ielas galā, kas tuvāk Vecāķiem) un tad satikties koka celiņa galā, kas ved uz jūru. Var aizbraukt arī ar 24. autobusu līdz Stāvvadu ielai. Būs cilvēks, kas skrējiena laikā pieskatīs apavus (nav gan arī aizliegts kādu gabalu skriet tajos), velosipēdus un citas mantas.

Dalība sagatavošanās treniņā ir bezmaksas, un iepriekšēja reģistrēšanās nav nepieciešama.

Uz vietas būs iespējams arī piereģistrēties 1. Baltijas baso pēdu ultramaratonam. Būs iespējams arī nepieteikties..! 🙂

Latvijas Baskāju skriešanas biedrība

Pulcējam dabīgās skriešanas piekritējus visā Latvijā

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *