Basais pludmales koptreniņš VIII jeb PĒDĒJAIS

Straujiem soļiem pienācis rudens, un mūsu koptreniņi nu jau beidzas pēc saulrieta. Teju, teju jau klāt būs septembra beigas, kad visus mīļi gaidīsim Kurzemes pusē, lai paskrietu kādu gabaliņu gar jūru. Tāpēc šoreiz – deviņpadsmitajā septembrī, pulkstens deviņpadsmitos – Mangaļsalas pludmalē uz paskraidīšanu basām kājām tiksimies pēdējo reizi. Vismaz pēdējo reizi pirms Pirmā Baltijas baso pēdu ultramaratona. Kas notiks pēc tam – kas to lai zin! Ja neesat raduši iespēju apmeklēt kādu no mūsu pirmajiem septiņiem koptreniņiem (bet arī tad, ja esat), nepalaidiet garām šo pēdējo iespēju! Sīkāka informācija zemāk.

Gribi piedalīties 1. Baltijas baso pēdu ultramaratonā, bet nevari saņemties sākt trenēties skriešanā basām pēdām pa pludmales smiltīm? Varbūt negribi skriet nekādu ultru, bet tikai paskraidīt gar pludmali? Tad esi laipni aicināts pievienoties mums nelielā šāda veida skrējienā gar jūru Mangaļsalā šā gada 19. septembrī, plkst. 19:00. Plānojam paskriet 6-10 km, atkarībā no iesaistīto cilvēku vēlmēm un spējām (var, protams, arī skriet mazāk). Varēsim arī pārrunāt galvenos baskāju skriešanas pamatprincipus, ja būs tāda vēlme.

Aptuvenā pulcēšanās vieta (plkst. 19:00) atzīmēta kartē. Auto vislabāk var atstāt Mangaļsalas ielas galā (tajā ielas galā, kas tuvāk Vecāķiem) un tad satikties koka celiņa galā, kas ved uz jūru. Var aizbraukt arī ar 24. autobusu līdz Stāvvadu ielai. Būs cilvēks, kas skrējiena laikā pieskatīs apavus (nav gan arī aizliegts kādu gabalu skriet tajos), velosipēdus un citas mantas.

Dalība sagatavošanās treniņā ir bezmaksas, un iepriekšēja reģistrēšanās nav nepieciešama.

Uz vietas būs iespējams arī piereģistrēties 1. Baltijas baso pēdu ultramaratonam. Būs iespējams arī nepieteikties..! 🙂

Latvijas Baskāju skriešanas biedrība

Pulcējam dabīgās skriešanas piekritējus visā Latvijā

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *