Skriešanas zeķes apavu vietā?

Šorīt, šķirstot avīzes, pamanīju ko aizraujošu, ar ko gribu padalīties ar Jums!

Esam jau sen pārliecinājušies, ka, lai skrietu, apavi nemaz nav vajadzīgi. Tomēr – ko darīt, ja reizēm pietrūkst drosmes vai rūdījuma, lai stātos pretī patiesi izaicinošām skriešanas takām? Tādos brīžos līdz šim mums talkā ir nākuši visdažādāko veidu un zīmolu minimālie apavi. Taču varbūt arī tos var ar kaut ko aizstāt, piemēram, ar zeķēm?

Jā, tieši zeķes kā minimālo apavu aizvietotājs bija mans šīs dienas atklājums. Kā izrādās, kāda vācu kompānija jau kādu laiku veiksmīgi ražo šādu brīnumu, kas tiek saukts par Swiss Protection Socks.

Kā sola šo „aizsargzeķu” ražotājs, tās spēs pasargāt valkātāju no sasistiem stikliem, asajiem gliemežvākiem u.c. faktoriem, kas nav baskāju labākie draugi. Vienlaikus šīs zeķes sniedzot iespējami „basu” sajūtu.

Diemžēl pašai vēl nav izdevies šīs zeķes izmēģināt praksē, tomēr, parokoties internetā, ir atrodamas lietotāju atsauksmes, kas ļaus gūt daudz pilnīgāku priekšstatu par šo izstrādājumu.

Tiesa gan šis jaunais izstrādājums nav lēts prieks. „Aizsargzeķu” cena svārstoties 55-59 eiro robežās, pērkot no ražotāja. Tomēr salīdzinoši varbūt šis nemaz nav tas dārgākais skriešanas aksesuārs.

Ja Tev ir gadījies izmēģināt šīs zeķes, padalies ar mums komentāru sadaļā savā pieredzē!

Video:

Alīna, pabaso@mail.com

Latvijas Baskāju skriešanas biedrība

Pulcējam dabīgās skriešanas piekritējus visā Latvijā

You may also like...

2 Responses

  1. Jekaterina says:

    Kad pārgāju uz minimālajiem apaviem, tad biju uzgājusi info par šīm zeķēm. Laikam atturēja cena un tas, ka sabiedrība varētu tā jocīgi uz ielām skatīties, tāpēc arī paliku pie klasiskās izvēles – apavi 🙂

    • FilcaRotas says:

      Jā, tā cena varētu būt zemāka… Sākumā, kā ieraudzīgu, nodomāju – man vajag! Bet ~ 60 eiro… Nedaudz žēl tādam impulsīvam pirkumam. No otras puses – atsauksmes labas. Jāpagaida līdz pavasarim, varbūt cena kļūs draudzīgāka 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *