Latvijas baskāju draudzības skrējiens 2014

feetLatvijas Baskāju skriešanas biedrība aicina jūs uz ikgadējo, nu jau trešo, Latvijas baskāju draudzības skrējienu. Skrējienā aicināti piedalīties visi interesenti neatkarīgi no bezapavu skriešanas pieredzes. Iesācēji tiks iedrošināti varbūt pirmo reizi izmēģināt skriešanu basām kājām, bet pieredzējušākiem skrējējiem varbūt atradīsies arī pa kādam derīgam padomam no personīgās baspēdošanas pieredzes. Sāksim ar nelielu instrukciju un turpināsim ar īsu paskrējienu pa dažāda seguma apkārtni. Distances garums nav noteikts, bet, ņemot vērā, ka starp dalībniekiem varētu būt pilnīgi baspēdošanas iesācēji, tā būs ļoti īsa – varbūt ap kilometru vai tamlīdzīgi.

Pulcēšanās laiks: Svētdien, 11.05.2013., plkst. 11:00.

Pulcēšanās vieta: Rīga, Lubānas un Meirānes ielas krustojumā esošais auto placis (auto gan tur nevar atstāt, auto jāatstāj placī, kas ir ~100 metrus tālāk pa Meirānes ielu, ielas kreisajā pusē), precīzi tur, kur norādīts kartē šeit (Meirānes iela ir tā iela, kurai Google kartē nav rakstīts nosaukums un kura savieno Lubānas un Rencēnu ielas).

Kontakttālrunis: (Alīna).

Atskats uz iepriekšējiem Latvijas baskāju draudzības skrējieniem:
Pirmais skrējiens 2012. gadā
Otrais skrējiens 2013. gadā

Nekautrējieties padalīties ar šo informāciju arī tālāk – jo vairāk mēs būsim, jo jautrāks pasākums! 🙂 Tātad, gluži kā pērn – uz tikšanos vienpadsmitajā maijā vienpadsmitos!

P.S. Pasākums ir bez maksas un bez iepriekšējas pieteikšanās!

 

Latvijas Baskāju skriešanas biedrība

Pulcējam dabīgās skriešanas piekritējus visā Latvijā

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *