Komandu cīņas seriālā `Skrien Latvija`

Šogad jau piekto gadu pēc kārtas norisināsies skriešanas seriāls `Skrien Latvija`, kura ietvaros būs iespējams noskriet septiņus pusmaratonus (vai arī citas distances) septiņās Latvijas pilsētās. Protams, ir interesanti cīnīties par pēc iespējas augstāku rezultātu individuālajā vērtējumā, taču seriāls piedāvā arī komandu cīņu, kurā ik posmu tiek summēti katras komandas četru labāko dalībnieku rezultāti. Neatņemama komandu cīņu sastāvdaļa ik gadu bijusi arī mūsu Latvijas Baskāju skriešanas biedrības komanda PaBaso.lv. Tāpēc arī šogad vēlamies šo tradīciju turpināt.

Šogad seriāla nolikums piedzīvojis virkni izmaiņu, un būtiskākā izmaiņa attiecībā uz komandu cīņām ir tā, ka šogad komanda jākomplektē katrai distancei (pusmaratonam, 10 km un 5 km) atsevišķi. Pusmaratonisti gan Valmierā drīkstēs skriet arī maratonu. Tā kā pārsvarā orientējamies uz garākām distancēm, tad kā mūsu biedrības pirmā komanda tiek komplektēta pusmaratonistu komanda. Tajā brīvas vēl pāris vietas, tāpēc visi baskāji/minimālisti, kas arī sacensībās skrien ne vairāk kā minimālajos apavos un šī gada seriālā plāno piedalīties vairākos posmos – esat laipni aicināti pieteikt savu dalību mūsu komandā! Jo vairāk posmos plānojat startēt, jo lielāka iespēja iekļūt komandā! Lēmums gan jāpieņem diezgan steidzīgi (pāris dienu laikā), lai komandu varētu pieteikt jau uz seriāla 1. posmu, kas 6. aprīlī notiks Rēzeknē.

Interesentiem savs pieteikums (vārds, uzvārds, dzimšanas datums un plānotie posmi) jāsūta uz e-pastu pabaso@mail.com. Attiecībā uz pārējām distancēm – nevienā no tām pagaidām komandas komplektācija vēl nav sākta, tāpēc būsim tikai priecīgi, ja kāds no jums, minimālistu entuziastiem, ņems šo lietu savās rokās un saorganizēs komandu arī kādā no pārējām distancēm. Veiksmi darbos un skrējienos!

Latvijas Baskāju skriešanas biedrība

Pulcējam dabīgās skriešanas piekritējus visā Latvijā

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *