Mums jau trīs gadiņi

Kā laiks skrien! 2012. gada marta beigās iesniedzām biedrības dibināšanas pieteikumu Latvijas uzņēmumu reģistrā, un 4. aprīlī oficiāli tika nodibināta Latvijas Baskāju skriešanas biedrība, kā tas redzams biedrības reģistrācijas apliecībā. Kas tik pa šiem trim gadiem nav noticis! Baskāju skriešana no nevienam nezināmas nodarbes Latvijā kļuvusi par vispārzināmu un atzītu aktivitāti. Šogad augusta beigās plānotais Baltijas Baso pēdu ultramaratons oficiāli iekļauts Latvijas ultragaro distanču čempionāta sastāvā. Par ko tādu pirms trim gadiem varējām vien sapņot. Nu labi, patiesībā tas vēl pat sapņos nerādījās..

Uzreiz pēc biedrības dibināšanas maijā norisinājās pirmais Latvijas baskāju draudzības skrējiens, kurš nu jau ierasti pulcē baspēdošanas entuziastus katru gadu maija otrajās brīvdienās. Bez šīs ikgadējās kopā sanākšanas nepaliksim arī šogad, tāpēc sekojiet līdzi informācijai un nepalaidiet to garām!

Gatavojoties Baltijas Baso pēdu ultramaratonam, kas šogad norisināsies jau trešo reizi, plānojam vasaras sezonā atkal rīkot iknedēļas koptreniņus basām pēdām Mangaļsalas pludmalē. Tie, visticamāk, saglabās savu ierasto laiku un formātu – ceturtdienas vakari, 19:00, 4-8 km skriešana gar jūras krastu -, taču sekojiet līdzi informācijai mūsu tīmekļa vietnē un Twitter kontā.

Pagājušogad, mūsu divu gadu jubilejā, aizsākām vēl kādu patīkamu tradīciju, piedāvājot iespēju tieši mūsu dzimšanas dienā atklāt savu baspēdošanas sezonu, pie reizes varbūt nopelnot bezmaksas dalību 2. Baltijas Baso pēdu ultramaratonā. Šogad rīkojamies līdzīgi, bet tā kā šoreiz mūsu svētki veiksmīgi iekrituši tieši Lieldienu nedēļā, tad sezonas atklāšanas iespēju paplašinām – noskrieniet mums par godu trīs basus kilometrus šodien, mūsu trešajā jubilejā, vai rīt, Lieldienās (vai arī pa abām dienām kopā), un iesūtiet mums bildi ar savu skrējienu! Viens no jums izlozes kārtā atkal tiks pie bezmaksas dalības jau 3. Baltijas Baso pēdu ultramaratonā, izvēloties distanci pēc saviem ieskatiem. Sīkāka informācija par to, kas un kā darāms, pieejama mūsu tvītā.

Ja vēl neesat kļuvuši par mūsu biedrības biedriem, aicinām to izdarīt, atklājot 2015. gada basās skriešanas sezonu, tas vēl joprojām ir bezmaksas pasākums. Turklāt jau labu laiciņu biedriem tiek piedāvāta iespēja iežurnalēties mūsu tīmekļa vietnē un izveidot savu profilu, kā arī rakstīt jaunus rakstus, emuāra ierakstus un visādi citādi piedalīties baspēdošanas popularizēšanā un pieredzes apmaiņā ar citiem entuziastiem.

Trīs reiz `hip-hip-urrā!` un pēdām patīkamus skrējienus 2015. gadā!

 

Latvijas Baskāju skriešanas biedrība

Pulcējam dabīgās skriešanas piekritējus visā Latvijā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *