Bezmaksas dalība 3. BBPU izlozēta

Tagad, kad 4. aprīlis pagājis un visi esam godam nosvinējuši Latvijas Baskāju skriešanas biedrības trešo jubileju, no sirds izskrienoties basām kājām, varam pāriet pie patīkamākās svinību daļas – noteikšanas, kurš vai kura būs tas laimīgais(-ā), kurš (vai kura) šī gada 3. Baltijas Baso pēdu ultramaratonā varēs startēt bez maksas jebkurā no trim piedāvātajām distancēm. Saņēmām krietnu kaudzi pieteikumu, daudz vairāk kā pirms gada, kas, protams, priecē.

Pērngad izlozes veikšanā palīgos ņēmām kādu, kura visu savu mūžu pavadījusi (tostarp daudz skrējusi) tikai basām kājām, un ar izlozes gaitu bijām apmierināti, tāpēc šoreiz rīkojāmies līdzīgi. Izlozes gaita iemūžināta video materiālā, lai jau saknē novērstu jebkurus protestus. Piedāvājam to noskatīties:

Laimīgais uzvarētājs nu var gavilēt, bet arī pārējiem loterijas dalībniekiem nav iemesla saskumt, jo jau pavisam drīz – 1. maijā – tiks atklāta vispārējā pieteikšanās šim pasākumam. Sekojiet līdzi informācijai šeit vai pasākuma tīmekļa vietnē – http://bbultramarathon.com!

Cerams, pēc 4. aprīļa basā izskrējiena neesat atkal atgriezušies pie apaviem? 😉 Skrienam pa baso!

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *