Ikgadējais baskāju draudzības skrējiens ir klāt!

Ar prieku aicinām jūs uz ikgadējo, nu jau ceturto, Latvijas Baskāju draudzības skrējienu. Tradicionāli skrējiens notiks maija otrajās brīvdienās, 9. maijā plkst. 11:00. Skrējiens katru gadu notiek citā vietā – šoreiz viesosimies Pārdaugavas takās, Dienvidu tilta jaunā pagarinājuma rajonā. Pasākuma kopējais ilgums ~ 1 stunda.

Skrējienā aicināti piedalīties visi interesenti neatkarīgi no iepriekšējās baspēdu skriešanas pieredzes. Iesācēji tiks iedrošināti varbūt pirmo reizi izmēģināt skriešanu basām kājām, bet pieredzējušākie skrējēji aicināti padalīties ar padomu no personīgās baspēdošanas pieredzes. Sāksim ar nelielu instrukciju un turpināsim ar īsu skrējienu pa dažādiem segumiem. Distances garums nav noteikts, bet, ņemot vērā, ka starp dalībniekiem varētu būt pilnīgi baspēdošanas iesācēji, tā būs ļoti īsa – kilometrs līdz jūdze.

Pasākuma vietā ir iespējams atstāt auto un pieslēgt velosipēdu.

Pulcēšanās laiks: Sestdiena, 9.05.2015., plkst. 11:00.

Pulcēšanās vieta: Trotuārs pie Dienvidu tilta jaunā pagarinājuma Pārdaugavas virzienā, tūlīt aiz apļa, kurš Valdlaučos ieved Bauskas ielu (skatīt sarkano punktu kartē).

Kontakttālrunis: 26429408 (Alīna).

Atskats uz iepriekšējiem Latvijas baskāju draudzības skrējieniem:
Pirmais skrējiens 2012. gadā
Otrais skrējiens 2013. gadā
Trešais skrējiens 2014. gadā

Nekautrējieties padalīties ar šo informāciju arī tālāk – jo vairāk mēs būsim, jo jautrāks pasākums! Tiekamies skrējienā!

P.S. Pasākums ir bez maksas un bez iepriekšējas pieteikšanās!

 

Latvijas Baskāju skriešanas biedrība

Pulcējam dabīgās skriešanas piekritējus visā Latvijā

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *