Sākam koptreniņus Mangaļsalā!

Gribi piedalīties 4. Baltijas Baso pēdu ultramaratonā vai tāpat basām kājām paskraidīt kādās citās sacensībās vai ārpus tām, bet nevari saņemties sākt trenēties skriešanā basām pēdām pa pludmales smiltīm? Tad esi laipni aicināts pievienoties mums nelielā šāda veida skrējienā gar jūru Mangaļsalā, kas turpmāk (no 2. jūnija līdz 18. augustam) notiks katru ceturtdienas vakaru. Pulcēšanās vieta atzīmēta kartē šeit.

Plānojam paskriet 4-8 km, atkarībā no iesaistīto cilvēku vēlmēm un spējām (var, protams, arī skriet mazāk). Varēsim arī pārrunāt galvenos baskāju skriešanas pamatprincipus, ja būs tāda vēlme.

Būs cilvēks, kas skrējiena laikā pieskatīs apavus (nav gan arī aizliegts kādu gabalu skriet tajos), velosipēdus un citas mantas.

Dalība sagatavošanās treniņā ir bezmaksas, un iepriekšēja reģistrēšanās nav nepieciešama.

Uz vietas varēs arī pieteikties dalībai ultramaratonā. Pieteikšanās 4. Baltijas Baso pēdu ultramaratonam internetā tīmeklī – https://bbultramarathon.com

Pieredze liecina, ka šādos karstos laika apstākļos praktiski nav, kur atstāt auto, atpūtnieki visu piebraukuši pilnu. Tāpēc, ja plānojat ierasties ar auto, paredziet tam vairāk laika kā parasti, jo visticamāk auto nāksies atstāt patālāk – Mangaļu prospektā vai kādā no tā šķērsielām.

 

You may also like...

3 Responses

 1. Andris says:

  Es labprāt, bet neesmu pārliecināts vai spēšu uzveikt 8km.

  • OreMan says:

   Tas arī nav obligāti, jo skrienam 2 km uz vienu pusi, tad atpakaļ, tad 2 km uz otru pusi un atpakaļ – var mest mieru jau pēc 4 km, kad būsim atkal starta vietā, tā daudzi mēdz darīt.

 2. Valdis says:

  Vai nebija tā, ka sākumā ar basām kājām varēja skriet tikai 400 – 800 metrus, lai neiedzīvotos traumās ? Izlasīju, vasarā bišķi paskrēju, bet nekam lielākam nesadūšojos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *