Izlozēts laimīgais 4. aprīļa baspēdotājs

Tagad, kad 4. aprīlis pagājis un visi esam godam nosvinējuši Latvijas Baskāju skriešanas biedrības piekto gadadienu, no sirds izskrienoties basām kājām, varam pāriet pie patīkamākās svinību daļas – noteikšanas, kurš vai kura būs tas laimīgais(-ā), kurš (vai kura) šī gada 5. Baltijas Baso pēdu ultramaratonā varēs startēt bez maksas jebkurā no trim piedāvātajām distancēm.

Saņēmām krietnu kaudzi pieteikumu – gan foto, gan video formātā -, kas, protams, priecē. Sakām lielum lielo paldies visiem mūsu atbalstītājiem, visiem baspēdotājiem, kas svinēja šo piecu gadu jubileju kopā ar mums un dalījās ar saviem iespaidiem bilžu un video formātā.

Loterijas norise, kā jau parasti, tika iemūžināta video. Un, kā jau parasti, to veica kāds no mūsu dzīvnieku draugiem. Piedāvājam to noskatīties:

Laimīgais uzvarētājs nu var gavilēt, bet arī pārējiem loterijas dalībniekiem nav iemesla saskumt, jo jau pavisam drīz – 1. maijā – tiks atklāta vispārējā pieteikšanās šim pasākumam. Sekojiet līdzi informācijai pasākuma tīmekļa vietnē – http://bbultramarathon.com!

Cerams, pēc 4. aprīļa basā izskrējiena neesat atkal atgriezušies pie apaviem? 😉 Skrienam pa baso!

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *