Rekordisti

Skriet basām kājām ir vienkārši jautri un dabai draudzīgi, un tas, kā zināms, silda mūsu baso sirdi (un pēdu). Taču reizēm gribas arī pagonkot. Šeit esam apkopojuši informāciju par to, ko esam sasnieguši, skrienot basām kājām dažādās distancēs. Neesam aprobežojušies tikai ar Latvijas Baskāju skriešanas biedrības biedriem – mums interesē jebkurš Latvijas baskājis, kurš kādu distanci oficiālās sacensībās ir veicis gana ātri, lai būtu viens no trim ātrākajiem mūsu starpā. Tāpēc, ja esat veicis kādu distanci sacensībās basām kājām, pārspējot kādu no šeit redzamajiem top 3 rekordiem, sūtiet mums ziņu uz pabaso@mail.com!

Varbūt pats neesat rekordists, bet jums ir informācija par kādu citu? Arī šādā gadījumā dodiet ziņu!

Dodiet ziņu arī tad, ja zināt kādu, kurš sacensībās skrējis basām kājām, bet ne tik ātri, lai šeit ierindotos trijniekā, jo mēs papildus šeit atspoguļotajam cenšamies uzturēt arī pilnu datu bāzi ar Latvijas baskāju skrējēju sasniegumiem sacensībās.

Baskāju rekordistes sievietes

Baskāju rekordisti vīrieši

P.S. Šeit apkopoti tikai katra skrējēja labākie rezultāti attiecīgajās distancēs. Ja skrējējs distanci veicis arī citās sacensībās ar tik labu rezultātu, kāds kvalificētos pirmajam trijniekam, tas tomēr šeit netiek atspoguļots, lai dotu iespēju trijniekā iekļūt vairāk skrējējiem.

P.P.S. Agrāk šeit uzturējām arī statistiku par ātrākajiem laikiem, kas iegūti, skrienot minimālajos apavos, bet pēc minimālisma kustības pēdējā laika sprādzienveida attīstības vairs nav iespējams izsekot līdzi visiem minimālistiem un uzturēt šo sadaļu daudzmaz aktuālu. Tāpēc ikviens nu tiek aicināts spert šo pēdējo soli un no apaviem atteikties pavisam! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *